KURUMSAL

HAKKIMIZDA

1991’de ANTALYA’da kurulduğu günden bu yana sektörde kalite ve güveni temsil eden profiliyle faaliyetlerini yurtiçi ve yurt dışında sürdürmektedir. Hayata geçirdiği her projede dürüst ve güvenilir hizmet anlayışıyla, kaliteli yaşamın öncüsü olmuştur. Yaşam koşullarının gerektirdiği ihtiyaçlar doğrultusunda tasarımdan uygulamaya her alanda sorumluluklarının bilincinde hareket etmiştir. Müşteri gereksinimleri doğrultusunda tecrübeli ekibiyle gelişen teknolojiyi kullanarak insanlığa kazandırdığı modern, kaliteli yaşam alanlarıyla başarıya ulaşmış, sektörde tercih edilen bir isim haline gelmiştir. Her çalışmasında müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden, kendinden emin ilerleyerek, bugüne kadar ANTALYA başta olmak üzere gerek yurtiçi gerekse yurtdışındışındaki yapımını üstlendiği projeleri başarıyla bitirmiştir.

MİSYONUMUZ

Yurt içi ve yurt dışı müteahhitlik sektöründeki mevcut payını her geçen gün mümkün olduğunca arttırmak, kısa ve orta vadede şu an faaliyette bulunduğu maliyete dayalı rekabet ortamında istenen kalitede hizmeti en ucuza sunmak ve orta-uzun vadede kaliteye dayalı rekabetin belirleyici olduğu pazarlar yaratılması çalışmalarına destek vererek bu pazarlarda faaliyetlerini arttırıp kararlı büyüme ve karlılığı sağlayabilmek. Sunduğu hizmetin her aşamasında müşteri tatminini arttırıcı farklılıklar yaratabilmek ve bu özelliğiyle sektöründe ön plana çıkmak.

VİZYONUMUZ

Uluslararası vizyon, misyon ve değerleri doğrultusunda çalışmak. Müşteri isteklerinin daima ön planda tutmak. Çevreye, doğaya ve topluma saygı göstermek. İnsan kaynaklarına değer veren, yaratıcılığı destekleyen ve gelişmesine yardımcı olan açık iletişime dayalı çağdaş yönetim anlayışını benimsemek. Tüm kaynakların verimli kullanımı. Müşterilerimiz, ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla bütünlük duygusu. Ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesinden vazgeçmemek olacaktır.